ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

18 лютого 2024 р. викладачі фізико-технічного факультету – професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій, доктор фізико-математичних наук Богдан Іванович Рачій, професор кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки, доктор фізико-математичних наук Володимир Ігорович Мандзюк, доцент кафедри фізики і методики викладання, кандидат фізико-математичних наук Омелян Павлович Поплавський та докторант кафедри матеріалознавства і новітніх технологій, кандидат фізико-математичних наук Наталія Ярославівна Іванічок взяли участь як члени журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023/1024 навчальному році – відділення фізики і астрономії. До захисту було представлено 9 надзвичайно цікавих пошуково-дослідних робіт із секцій теоретичної фізики, прикладної фізики, астрономії, аерофізики та космічних досліджень. Захист робіт викликав жваві дискусії як серед учнів, так і серед членів журі. Усі роботи були високо оцінені членами журі та відзначені призовими місцями. Щира подяка учням та їх науковим керівникам за представлені роботи.