Студент освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” Дмитро Пиріг взяв участь в Літній школі Університету Нової Гориці в Словенії

Впродовж 3-14 липня студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника різних спеціальностей брали участь у тренінгах другої Літньої школи в Університеті Нової Гориці у Словенії. Літня школа проходила в межах проєкту Reginna 4.0.   Зважаючи на обмеження щодо перетину кордону 100 студентів університету взяли участь у тренінгах онлайн. Студент 3-го курсу освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” (другого рівня вищої освіти) Дмитро Пиріг взяв участь в Літній школі в онлайн форматі та прослухав низку надзвичайно цікавих лекцій та семінарів. Впродовж навчання в Літній школі Дмитро Пиріг здобув важливий досвід з вивчення таких передових технологій, як “Collaborative Robotics,” “Introduction to Quantum Computing,” та “Introduction to Deep Learning and Nanotechnology Applications”, які відкрили нові можливості для майбутнього інженера. Колектив кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки вітає Дмитра з опануванням нових знань та бажає подальших творчих досягнень.