Вітаємо з успішною акредитацію освітньої програми “Комп’ютерна інженерія”!

15 грудня 2021 на черговому засіданні Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти було прийняте остаточне рішення про акредитацію нашої освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 123 Комп’ютерна інженерія.

Позитивне рішення про акредитацію було підтримане і членами експертної групи, і членами галузевої експертної ради, і радою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти! Це ще раз підкреслює високий рівень викладання, ефективність комунікацій зі стейкхолдерами, прозорість взаємодії зі студентами, хорошу роботу адміністрації нашого закладу.

Цей успіх є результатом багатомісячної праці колективу кафедри разом із плідною роботою адміністрації, студентів, а також всіх зацікавлених осіб!

Вітаємо гаранта, студентів, стейкхолдерів, викладачів і працівників кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки, адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм колективу!

Дякуємо всім за підтримку, за участь у всіх діях і рішеннях, які привели до цієї об’єктивної оцінки нашої діяльності!