Зустріч гаранта ОП “Комп’ютерна інженерія” (бакалаврського) рівня вищої освіти із здобувачами 1-го року навчання

Вітаємо першокурсників освітньої програми ”Комп’ютерна інженерія” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із початком навчального семестру. Слід зазначити, що цього навчального року на 1-ий курс (бакалаврського) рівня вступило 34 здобувачі вищої освіти, професійну підготовку яких будуть здійснювати науково-педагогічні працівники кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки (КІЕ). Відрадно, що початок навчального семестру для 1-их курсів розпочався в стаціонарному режимі.

Першого тижня студенти 1-их курсів традиційно мали зустріч із деканом фізико-технічного факультету (проф. Гасюком І.М.) та завідувачем кафедри КІЕ (проф. Когутом І.Т.). 06 вересня 2021 року гарант освітньо-професійної програми ”Комп’ютерна інженерія” першого рівня вищої освіти (доцент кафедри КІЕ, Грига В.М.), також провів зустріч із студентами 1-го року навчання. Під час зустрічі, гарант проінформував здобувачів 1-го року навчання, про особливості навчання на даній освітній програмі (ОП) та зазначив, що всі здобувачі є учасниками навчального процесу, які безпосередньо впливають на якість навчального процесу та беруть активну участь в удосконаленні ОП. Можливості удосконалення ОП здійснюються шляхом включення здобувачів до ради стейкхолдерів ОП, їх участі в органах студентського самоврядування, залучення до різноманітних опитувань та анкетувань, формуванні пропозицій та рекомендацій, які дозволять покращити якість навчання та викладання за даною ОП. Гарант представив презентаційну доповідь в якій було розкрито особливості освітньо-професійної програми “Комп’ютерна інженерія”  та права здобувачів, зокрема було розкрито питання студентоцентрованого навчання, шляхи розширення індивідуальної освітньої траєкторії здобувача, можливості академічної мобільності, неформальної освіти, проходження практик та працевлаштування під час навчання. Гарант детально ознайомив здобувачів 1-го року навчання із студентським путівником, загальними та спеціальними компетентностями і результатами навчання ОП, переліком дисциплін навчального плану, силабусами обов’язкових освітніх компонент і розповів про удосконалені можливості вільного вибору освітніх компонент у власному електронному кабінеті студента з використанням каталогів кафедри, факультету та університету. По завершенні зустрічі гарант побажав здобувачам успішного і цікавого навчання та активного залучення до формування пропозицій і рекомендацій щодо удосконалення ОП.