Освітньо-професійну програму ”Комп’ютерна інженерія” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 123 ”Комп’ютерна інженерія”, акредитовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти терміном на 5 років (посилання на сертифікат). Щиро дякуємо науково-педагогічним працівникам, адміністрації, здобувачам вищої освіти, органам студентського самоврядування, роботодавцям та всім співробітникам, які були залучені до процесів підготовки та проведення акредитаційних заходів.
Вітаємо усіх з успішною акредитацією!
![](https://kkite.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2021/08/Сертифікат-про-акредитацію_ОП_КІ-1-1024x724.png)