Вітаємо доцента Григу Володимира Михайловича з отриманням патенту на винахід “Перемножувач потоків багаторозрядних даних” (посилання на скан патенту) та бажаємо подальшої плідної наукової роботи.
А у нас новий патент. Вітаємо!
![](https://kkite.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2021/08/Patent_Multiply.png)
Кафедра комп'ютерної інженерії та електроніки
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Вітаємо доцента Григу Володимира Михайловича з отриманням патенту на винахід “Перемножувач потоків багаторозрядних даних” (посилання на скан патенту) та бажаємо подальшої плідної наукової роботи.