Кві
07
![](https://kkite.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2021/04/Screenshot_2021-04-07-11-07-45-648_com.cisco.webex.meetings-1024x576.jpg)
Кафедра комп'ютерної інженерії та електроніки
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
05-07 квітня 2021 року викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки Запухляк Р.І., Мандзюк В.І., Дзундза Б.С., Грига В.М., взяли участь в науковому заході “Прикладні науково-технічні дослідження”, який організовано Академією технічних наук України. Академія технічних наук України, як наукова громадська організація Читати далі