Гру
19
![](https://kkite.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2019/12/20191218112122-1024x768.jpg)
Кафедра комп'ютерної інженерії та електроніки
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
17-18 грудня відбудеться захист випускних робіт магістрами спеціальності “Комп’ютерна інженерія”. На фото процес створення пристрою збору метеоданих в лабораторіях кафедри. Підготовка макета системи контролю ваги автомобіля автоматизованої системи дорожньої безпеки мостів. Процес налагодження пристрою кодування BCD-DPD.