Чер
26
![](https://kkite.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2019/07/2019625094659-1024x768.jpg)
Кафедра комп'ютерної інженерії та електроніки
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Працівники кафедри: завідувач кафедри д.т.н. Когут І.Т та доценти к.ф.-м.н. Дзундза Б.С., к.т.н. Голота В.І. та к.т.н. Грига В.М. пройшли стажування у Національному університеті “Львівська політехніка” на кафедрах “Спеціалізовані комп’ютерні системи” та кафедрі “Напівпровідникової електроніки”. Spravka