ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Колектив кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки щиросердечно вітає з успішним захистом докторської дисертації

Дзундзу Богдана Степановича!

19 вересня 2024 року о 14:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.13 в Національному університеті “Львівська політехніка” відбувся успішний захист дисертаційної роботи Дзундзи Богдана Степановича на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему: «Твердотільні термо- і фотоелектричні перетворювачі енергії та сенсорні елементи на основі модифікованих структур телуридів» за спеціальністю 05.27.01 – Твердотільна електроніка. Науковий консультант: д.т.н., проф. Дунець Роман Богданович.

Бажаємо подальших наукових і творчих успіхів, нових наукових пошуків та професійного зростання.