Сертифікати про участь в міжнародних конференціях, курсах та тренінгах

Сертифікати про участь в міжнародних конференціях

Сертифікат Володимира Григи у 11 міжнародній науковій конференцій “ICACIT” (Germany-2021)

Сертифікат Богдана Дзундзи у V міжнародній науково-практична конференцій “Прикладні науково-технічні дослідження”

Сертифікат Володимира Григи у V міжнародній науково-практична конференцій “Прикладні науково-технічні дослідження”

Сертифікат Володимира Мандзюка у V міжнародній науково-практична конференцій “Прикладні науково-технічні дослідження”

Сертифікат Руслана Запухляка у V міжнародній науково-практична конференцій “Прикладні науково-технічні дослідження”

Сертифікат студента Богдана Бабія у V міжнародній науково-практична конференцій “Прикладні науково-технічні дослідження”

Сертифікати Григи Володимира Михайловича за 2018-19рр

Сертифікат Мандзюка Володимира Ігоровича ELNANO2020

Сертифікат Когута Ігоря Тимофійовича в WORLD DEVELOPMENT OF SCIENCE AND TECHNOLOGY

Сертифікат магістранта Пристайка Андрія в WORLD DEVELOPMENT OF SCIENCE AND TECHNOLOGY

Сертифікат Когута Ігоря Тимофійовича в “Perspectives of world science and education”

Сертифікат аспіранта Бенька Тараса в “Perspectives of world science and education”

Сертифікат Бенька Тараса ELNANO 2020

Довідки про стажування викладачів у інших ВНЗ

Довідка к.т.н. Григи Володимира Михайловича про стажування в Університеті в Бельсько-Бялій, Польща

Довідка д.ф.-м.н. Мандзюка Володимира Ігоровича про стажування у НУ “Львівська політехніка”

Довідка к.ф.-м.н. Павлюка Мирослава Федоровича про стажування у НУ “Львівська політехніка”

Довідка к.ф.-м.н. Терлецького Андрія Івановича про стажування у НУ “Львівська політехніка”

Сертифікати про участь в курсах та тренінгах (неформальна освіта)

Сертифікат Голоти Віктора про проходження курсів “3D моделювання”

Сертифікат Когута Ігоря про проходження курсів “3D моделювання”

Сертифікат Бенька Тараса про проходження курсів “3D моделювання”

Сертифікат Дзундзи Богдана про проходження курсів “Modern Artificial Intelligence with Zero Coding”

Сертифікат Дзундзи Богдана про проходження курсів “The Complete 2023 Web Development Bootcamp”

Сертифікат Дзундзи Богдана про проходження курсів “3D моделювання”

Сертифікат Григи Володимира про проходження курсів “3D моделювання”

Сертифікат Бережанського Володимира про проходження курсів “3D моделювання”

Сертифікати Котика Михайла на платформі Coursera

Сертифікат аспіранта Бенька Тараса з акредитації освітніх програм

Сертифікат Дзундзи Богдана з Python Programming Essentials

Сертифікат Григи Володимира з організації дистанційного навчання (pdf)

Сертифікат Дзундзи Богдана з організації дистанційного навчання (pdf)

Сертифікат Бережанського Володимира з розробки пристроїв на Arduino