ПЕРИФЕРІЙНІ ПРИСТРОЇ

ПЕРИФЕРІЙНІ ПРИСТРОЇ

   Мета курсу: ознайомлення та засвоєння студентами знань основних принципів роботи периферійних пристроїв, які є необхідними для розуміння роботи комп’ютера в цілому та включають пристрої зовнішньої пам’яті, введення-виведення інформації, а також способи запису аудіо- та відеоінформації.

   Завданням курсу є отримання студентами знань про основні типи периферійних пристроїв, принципи їх роботи, способи під’єднання до комп’ютера та методи програмування.

У результаті вивчення даного курсу студент повинен знати: визначення периферійних пристроїв і їх основні типи; основні характеристики та конструкції пристроїв зберігання; логічну структуру пристроїв прямого та послідовного доступу до пам’яті; принципи роботи та основні типи твердотільних пристроїв зберігання; правила встановлення та обслуговування нових пристроїв; основні типи та характеристики принтерів, моніторів, клавіатури та інших пристроїв введення – виведення; принципи запису звуку та зображень в ПК; дротові та бездротові інтерфейси периферійних пристроїв.

   На основі набутих знань студент повинен вміти: діагностувати ПК засобами операційної системи; обслуговувати накопичувачі на гнучких і жорстких магнітних дисках; обслуговувати пристрої з оптичним принципом збереження інформації CD-ROM; обслуговувати накопичувачі з різними принципами збереження інформації; обслуговувати принтери, сканери та ін. пристрої введення-виведення; діагностувати роботу моніторів та відеоадаптерів; обслуговувати інтерфейси пристроїв введення-виведення; обслуговувати аудіо системи.